www.szkola-best.pl
O nasAkademia przedszkolakaRekrutacjaMetody nauczaniaKursyOferta dla firm

Akademia Przedszkolaka

Zajęcia z języka angielskiego przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.
Naszym celem jest zainteresowanie dzieci językiem obcym, tak aby z chęcią i radością poznawały angielskie słownictwo, zwroty i polecenia. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowana kadra i pasja w nauczaniu zapewnia wysoki poziom i szybkie postępy w nauce.  Pamiętamy o tym, że nauka powinna być zabawą, a zabawa nauką, szczególnie w przypadku kursów dla najmłodszych. W naszych autorskich programach nauczania wykorzystujemy gry, zabawy, piosenki, elementy dramy oraz praktyczne ćwiczenia językowe przygotowane specjalnie dla dzieci . Rolą nauczyciela jest stymulowanie procesów poznawczych dzieci i rozbudzanie w nich ciekawości oraz przygotowanie lekcji w taki sposób, aby mali uczniowie aktywnie brali w niej udział i nie zdążyli się zmęczyć czy rozproszyć. Nauka języka obcego to dla dzieci ważne doświadczenie, które jeśli jest pozytywnie odbierane, zaowocuje chęcią do dalszej nauki oraz pozytywnym nastawieniem do języka.